Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Odlican!!Ljubazne devojke,usluga za pohvalu!
Tamara Bronzani (14 utisaka) - pre 4 godine
Bilo je divno!Profesionalno !Anja koja mi je radila pedikir i manikir je odlicno sve uradila !Pedantno i lepo!
Brankica (1 utisaka) - pre 4 godine
Sve pohvale za profesionalnost.
Uslugu obavlja: Sanja
Renata Srebrni (2 utisaka) - pre 4 godine