Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.060 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojka je odlicna :) Odnos cene i kvaliteta je vise od 10ke. :) Pored toga sto sam prezadovoljna uslugom, ovako nesto sam placala mnogo vise, tako da svaka preporuka :)
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Bojana Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Sve je bilo u redu, samo sto nisu imali predodredjen prostor za pedikir vec smo improvizovale. Sedela sam na nekoj visokoj stolici, sa jednom nogom na podu u lampi za gel lak a drugom nogom u vis za pedikir, sto je neudobno za sat vremena koliko traje tretman.
Imala sam krastice od prekomernog tretiranja zanoktica, koje su bile u okej stanju pre toga, i narednih dana je malo bolelo.
Nakon mesec i po dana, skinula sam gel lak i nokti su ostali pretanki jer su jako grubo bili isturpijani. Sada odmaram od gel laka ne bi li se nokatna ploca ojacala.
Svi u salonu su bili jako fini, samo sto ovaj tretman ili nacin rada meni nije prijao najbolje.
Valentina (5 utisaka) - pre 4 godine
Sjajno! Svaka pohvala!
Milena Bronzani (2 utisaka) - pre 4 godine