Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.005 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve devojke su divne , rade brzo , ali precizno , sve 10 od mene
Uslugu obavlja: Ada
Teodora Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Osoblje je ljubazno, ali nisam bila zadovoljna kvalitetom ruskog manikira. Tretman je trajao sat vremena, a manikir se počeo raspadati već u prvoj nedelji. Mislim da ima prostora za poboljšanje.
Uslugu obavlja: Alma kozmetičar
Tamara (3 utisaka) - pre 1 godinu
Урадили су ми нокте, који су након мање 24 сата потпуно отпали, тражила сам да ми врате новац, јер очигледно није добро урађен посао, а одговор који сам добила је да то није могуће. Послала сам слику ноктију, на коју ми нико није одговорио. Што се мене лично тиче, саветујем да избегнете овај салон ако планирате да радите нокте, инспекција их неће заобићи, ако наставе са игнорисањем и прављењем будале од мене. Такође, хигијена на јако јако упитним нивоу, не користе рукавице, турпију користе исту на више различитих људи, а о мојим заноктицама које су биле хаотичне након изласка из салона, боље да не причам.
Uslugu obavlja: Milka
Tijana (1 utisaka) - pre 1 godinu