Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.076 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pedikirka mi je unakazila nokte i na dva prsta turpijom otvorila kožu! Užas!!! Ja sam slikala i na njihov fb stavila slike. Tamo imate moj detaljan komentar. Od laka sam odustala jer me sve boli i nokti nisu iste dužine. Osim toga, nije skinula zadebljalu kožu, a povredila mi zanoktice.
Jelena (1 utisaka) - pre 3 godine
Izuzetno kvalitetan pedikir. Lak na noktima mi traje već mesec dana. Ljubazna i prijatna Viktorija ❤️
Aleksandra (1 utisaka) - pre 3 godine
Gel lak uradjen veoma veoma amaterski. Imam “izbočine” od gel laka na par noktiju. Gel lak nije nanošen ravnomerno. Takodje mi je naplaćen i “manikir”, a nisam sigurna šta sam tačno od tog manikira dobila osim što se redovno skrate i oblikuju nokti. Devojke koje rade su fine, ali samom uslugom nisam zadovoljna.
Tijana Bronzani (2 utisaka) - pre 4 godine