Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.015 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za divnu Mariju kod koje je pre svega higijena na zavidnom nivou. Pored toga što je vrlo profesionalna i svoj posao radi i više nego dobro, kod nje je uvek opuštena atmosfera i svaki put se radujem dolasku kod nje na termin, jer znam da ću se opustiti, uživati i izaći iz salona sa savršeno sređenim stopalima.
Tamara Srebrni (9 utisaka) - pre 1 godinu
Devojke su predivne. Radmila je je brza i efikasna. Radile smo i pedilir i manikir, odusevljena sam. sve pohvale. ❤️
Aleksandra Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Radnica nema pojma da uradi pedikir!! Nije htela ni zanoktice da mi uradi ni nokte da mi skrati stopala nije mi ni sredila htela samo lak da skida i da stavi novi lak. Jako nezadovoljna sam sa njenim radom. Kakav je to pedikir? I jos 2300 dinara za nešto što nisam zadovoljna. Ne preporučujem nikome da se kod nje uradi pedikir. Njoj treba kurs najmanje od 1 godinu dana!!!
Nicoleta (5 utisaka) - pre 1 godinu