Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.072 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako prijatna, detaljna i pedantna gospođica koja je odlično odradila uslugu, ali iskreno ne bih preporučila zbog same metodologije pedikira. Ovim načinom se odstranjuje samo površinski oštećen sloj pete i situacija posle 7 dana je ista kao i pre obavljenog pedikira. Mislim da se zove ‘ruski pedikir’.
Ivana Bronzani (7 utisaka) - pre 3 godine
Usluga koja bi trebalo da traje 75min je završena za 30min, zanoktice nisu uklonjene. Nije mi ostavljeno prostora ni da izaberem lak, ponuđena su mi 4 ‘koja se najviše traže’. Otaljano, neljubazno i neprofesionalno .
Ne preporučujem.
Ivana Bronzani (7 utisaka) - pre 3 godine
Probala sam dosta salona, ali od sada više ne menjam. Mira je toliko precizna, vešta, stručna, zaista nisam dugo srela nekog toliko profesionalnog za nokte. I higijena je zaista na zavidnom nivou, sav pribor se dezinfikuje i hemijskom i toplotnom dezinfekcijom. Sve najtoplije preporuke!
Uslugu obavlja: Mira
Tamara Bronzani (6 utisaka) - pre 3 godine