Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.052 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojka koja mi je radila pekir je divna i ljubazna.
Nažalost usluga je razočaravajuća.
Ono što bih istakla je da se nokti seku grickalicom umesto klještima ili makazica. Grickalica lako može da napravi haos. I da su mi pete podjednako grube kao pre tretmana, što prosto nije moguće ako se sve uradi kako treba, bila sam mnogo puta na pedikiru. Žao mi je zbog negativnog komentara, ali nadam se da će biti od pomoći.
Anđelka Srebrni (8 utisaka) - pre 2 godine
Kao i do sada, moj prvi izbor!!!;
Uslugu obavlja: Sanja
Neda Srebrni (8 utisaka) - pre 2 godine
Veoma prijatno iskustvo i pozitivna atmosfera! Sve preporuke
Uslugu obavlja: ALEXANDRA
Marina Bronzani (3 utisaka) - pre 2 godine