Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.020 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jovanka najdivnija i najneznija! Hvala
Uslugu obavlja: Jovanka
Kristina Bronzani (7 utisaka) - pre 1 godinu
UŽAS!!! DEVOJKA MI JE UNIŠTILA NOKTE!!!
Prvo mi je pomerila termin sa pola 8 na 6 jer je preklopila termine, što naravno nije istina samo je želela da ide kući ranije jer posle mene nije bio niko i ona je otišla kući!
Radila mi je skidanje gela, električnom turpijom kojom se i na prvi pogled vidi da ne zna da rukuje, ne znam što nisam odmah tad ustala i otišla! Kada je prešla na mali prst druge ruke toliko je oštetila nokatnu ploču da je počela da krvari!
Nije rekla ni izvini samo je nastavila dalje da radi. Rekla sam joj da mi namaže providni lak na ostale nokte i ni to nije znala da uradi. Krenula je preko prasnjavih noktiju od turpijanja da mi maže lak. Toliko je žurila, pokreti su joj neurotični i neiskusni, a rukovanje opremom i higijena nepostojeći.
Pored oštećenog raskrvavljenog nokta, i ostali nokti su oštećeni, crveni i veoma bolni na dodir!!!
Očigledno je devojka koja se vežba na novim mušterijama i uništava nokte!!!
MOLIM VAS NEMOJTE DA IDETE U OVAJ SALON I PROĐETE KAO JA! Slučajno sam kod njih završila jer je devojka kod koje inače radim bila na odmoru a trebala mi je korekcija. Ne znam samo što bolje nisam iščitala komentare. Pritom sam salon je u nekom podrumu, mračno, prljavo, oprema se ne dezinfikuje.
Mirjana Bronzani (1 utisaka) - pre 1 godinu
Ksenija, bravo...čista10ka
Lana Bronzani (5 utisaka) - pre 1 godinu