Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.020 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za pedikir! Marija je sjajna, resila mi je problem sa uraslim noktom, jako je fina, pedantna i strucna! ❤️
Katarina Srebrni (2 utisaka) - pre 1 godinu
Ne volim da ostavljam lose komentare, ali Jovana je bila vidno neraspolozena cim sam dosla i agresivnija pri radu, iako sam bila jako fina. Bole me zanoktice jos uvek, par sati posle tretmana.
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Jelena Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Sandra je super, profesionalna i prijatna. Sve preporuke!
Uslugu obavlja: Sandra
Sandra (1 utisaka) - pre 1 godinu