Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.053 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Na zakazan termin sam došla do ulaza u zgradu gde se salon nalazi, a kada sam ih pozvala da mi otvore, preko telefona su mi rekli da termin nije zakazan i da ne znaju iz kog razloga. Nisu me pozvali ni da uđem i uputili me da kontaktiram Sredime.
Termin je uredno zakazan preko platforme i dobijen mejl sa potvrdom i SMS podsetnik.
Ne znam čija je greška, ali proverite kako se ne bi ponavljalo. Vrlo ružno.
Sara Bronzani (1 utisaka) - pre 2 godine
Zakazala nadogradnju jednog nokta,oprezno i čisto da proverim preporuke i oduševila se :)
Ljubazno, profesionalno , kvalitetno , čisto , udobno , klimatizovano.
Cene u odnosu na uslugu , kvalitet i materijal sa kojim rade su realno smešne.Nemojte sad da poskupite :)
Pored mene je devojka dobila nokte koje kad bih videla na slici mislila bi da je u pitanju fotošop :)
Svaka vam čast i samo tako nastavite , dobili ste još jednu stalnu mušteriju :)
Bojana Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Veoma prijatno iskustvo! U minut tacni, vrlo profesionalni, pedantno uradjen pedikir, dat savet za negu. Za svaku preporuku!
Uslugu obavlja: Marina
Jana Bronzani (1 utisaka) - pre 2 godine