Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.041 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Fenomenalan pedikir, jaaaako uredno i baš baš dobra atmosfera, mnoogo smo se smejale. Sve preporukeee!
Uslugu obavlja: Zorana
Marija Srebrni (2 utisaka) - pre 2 godine
Prezadovoljna! Prvi mi je bio put u GM salonu pa mi je bilo teško da ga nađem jer je na spratu u zgradi sa više ulaza umesto u malom očitom lokalu, i zbog toga sam kasnila. Sem te teškoće zbog lokacije, iskustvo mi je bilo absolutno sjajno. Nisu mi zamerili što sam kasnila, nego su me ugostili krajnje profesionalno bez čekanja i ponudili kafu i vodu. Sunčica je očigledno iskusna i sjajno mi je izlila nokte, i ako sam bila malo ne odlučna oko boje noktiju i zbunjena oko imena njihovih oblika. Sa njom i sa noktima sa presrećna!
Sve u svemu, sjajno iskustvo, 100% bih se vratila.
Emilija (1 utisaka) - pre 2 godine
Veoma prijatan boravak u salonu, sve pohvale za Katarinu.
Gordana
Gordana Bronzani (7 utisaka) - pre 2 godine