Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.015 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Dolazila sam par meseci u ovaj salon i nikad nije bilo problema, ali sada sam jako nezadovoljna, jer me devojka uopšte nije slušala. Rekla sam joj da hoću da mi nokte skrati samo koliko su izrasli, a ona je previše skratila nokte i uopšte nije ono što sam rekla da želim, umesto špicastih počela je da mi pravi kockaste pa je zato toliko i skratila nokte. Nikada pre nije radila mat nokte i to sad izgleda jako loše, morala sam da prepravljam oblik kući i da ih prelakiram jer očajno izgledaju... Ova korekcija je realno trebala koštati 500, a ne 2000 dinara..
Jovana Bronzani (6 utisaka) - pre 1 godinu
Predivno iskustvo izasla sam prezadovoljna i svakom bih preporucila!
Uslugu obavlja: Tijana
Tamara (1 utisaka) - pre 1 godinu
Godinama idem kod Aleksandre i moj problem sa urastanjem noktiju se dosta smanjio vremenom. Profesionalna, prijatna, visok nivo higijene u salonu.
Uslugu obavlja: Aleksandra
Aleksandra Srebrni (1 utisaka) - pre 1 godinu