Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.053 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Iskreno sam prezadovoljna! Noktici su super, ispravljen tudji rad - gel na rukama - od pre nedelju dana. I ako su kratki nokti, devojka je uspela da im promeni cak i oblik i dovede u red fantasticno! Devojke su super i odmah se osecas kao kod kuce. Topla preporuka!
Suzana (1 utisaka) - pre 2 godine
Za svaku pohvalu..Divno osoblje..ugodan osecaj..Krenula sam sa ne tako prijatnim tretmanim xaxa ali nastavljam dalju saradnju..pozz
Uslugu obavlja: Biljana
Vesna (1 utisaka) - pre 2 godine
Najbolji manikir na svetu kod moje Vanje ❤️❤️❤️
Bojana (3 utisaka) - pre 2 godine