Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.076 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zaista sam zadovoljna. Radila mi je Ivana gel lak. Slucajno sam nabasala na ovaj salon jer je svuda bila guzva sa terminima jer je sezona… i prezadivoljna sam. Od sad radim nokte kod njih.
Uslugu obavlja: Ivana - kozmetičar
Miomira (3 utisaka) - pre 3 godine
Savrseni nokti)
Uslugu obavlja: Jovana
Ivana Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Devojka je bila jako prijatna i salon je lepo sredjen, mada, deo za pedikir i manikir se nalazi u podrumu gde nema ni klime ni prozora pa je jako vruće. Takodje , jako je mali izbor boja gel lakova.
Milica Srebrni (14 utisaka) - pre 3 godine