Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.005 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sjajna usluga i energija ☺️
Andrijana (1 utisaka) - pre 10 meseci
Ovo mi je drugi put da dolazim u ovaj salon i sve je prošlo savršeno. Devojke su veoma ljubazne, mlade i zaista znaju kako da rade svoj posao. Salon je prelep i od sada je ovo mesto gde ću uvek dolaziti da radim manikir i pedikir.
Dalia Bronzani (1 utisaka) - pre 10 meseci
Divno, brzo i pedantno
Uslugu obavlja: Kristina
Katarina (1 utisaka) - pre 10 meseci