Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.005 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
uvek veoma prijatno i efikasno
Uslugu obavlja: Biljana
Angelina (2 utisaka) - pre 10 meseci
SAVRŠENO! Dva puta sam radila kod Teodore nokte. Oba puta odlično urađeno. Prvi put pred more i dve nedelje se bukvalno nisu pomerili (sem što su naravno malo izrasli). Pesak, voda, talasi, skakanje u vodu - ništa im nije bilo. Tako da moja velika preporuka!
Uslugu obavlja: Teodora
Aleksandra Bronzani (6 utisaka) - pre 10 meseci
Biti u prisustvu Marijane je samo po sebi užitak.
Manikir sa gel lakom nijansa ,, Sahara" je vredan svake hvale.
Uslugu obavlja: Marijana
M. Srebrni (22 utisaka) - pre 10 meseci