Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.020 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nažalost, nikada nisam imala neurednije uradjen gel lak.
Ivice noktiju nisu lepo obradjene, a površina nokatne ploče je neravna
Ivana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Jako prijatna atmosfera, divne devojke i odličan rad
Iva Srebrni (7 utisaka) - pre 1 godinu
Nokti su ispali ok medjutim zena koja je radila je prevrtala ocima, coktala, bila gruba i neljubazna. Rekla sam joj da mi cerka dolazi prvi put, ni jednom nije pokazala ni mrvu ljubaznosti cak joj je toliko grubo turpijala da je otkinula nokat sa gelom. I dalje je boli. Takodje je raskrvavila zanoktice. Kao da je testerom radila. Otisle smo sa jako losim utiskom o toj osobi i njenom ponasanju sa klijentima.
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Milica (1 utisaka) - pre 1 godinu