Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.041 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prijatna atmosfera i čist lokal - rađen je običan manikir sa lakom, ali već mi se raspao od sinoć. Radnica je bila super prijatna ali nažalost lak je nekvalitetan i nije mi vrijedno za ovakvu ruku na kraju 1400 dinara.
Uslugu obavlja: Gordana Todorović
Neda Srebrni (1 utisaka) - pre 2 godine
Toliko mi je bilo prijatno i ugodno. Kao kod svoje kuće zaista sam se osećala prijatno i predivno. Medicinski pedikir je odradjen savršeno. Sve boli su nestale. Pritom, muzika u salonu je bila predivna (Jack Savoretti). Ogromna preporuka svima koji žele da posete salon. Uživaćete, verujte mi na reč. Elena je pravi pravcati profesionalac. Veliki pozdrav od jedne šeprtlje Marijane.
Uslugu obavlja: Elena
Marijana (1 utisaka) - pre 2 godine
Nena predivna kao i uvek i uradila sve kako sam zelela. Hvala, Neno
Nada Zlatni (2 utisaka) - pre 2 godine