Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Lidija je za svaku preporuku...veoma sam zadovoljna ❤️
Vesna (4 utisaka) - pre 3 godine
Osoblje je veoma prijatno, ali nokti su veoma lose uradjeni. Manikir nije odradjen uopste, nokti su previse debeli i ni jedan nije iste velicine. Preskupo.
Jovana Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine
Odradjen gel lak na rukama, posle 2 dana je poceo da puca i da se skida.
Anja Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine