Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 7.990 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Anabela odlicno radi svoj posao.Prijatna i slatka devojka?Preporucujem
Uslugu obavlja: Anabela
Ivana Bronzani (9 utisaka) - pre 8 meseci
Solidno ali ne i profesionalno. Završni lak je skroz upao u zanoktice, manikir je urađen preagresivno, zanoktice su mi bile krvave. Na žalost ne mogu da stavim sliku da se vidi da je gel lak nejednako urađen, slivao se na stranama.
Devojka je zaista bila prijatna, to se ne može osporiti.
Sanja Srebrni (7 utisaka) - pre 8 meseci
Kao i svaki put, vrlo sam zadovoljna!
Uslugu obavlja: Violeta
marija Bronzani (11 utisaka) - pre 8 meseci