Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.076 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Kristina je sjajna, doci cu opet, prezadovoljna sam
Uslugu obavlja: Ana
Maša Srebrni (1 utisaka) - pre 3 godine
Usluga je bila kao i uvek odlična. Anja je jako prijatna devojka i fantastično radi svoj posao.
Preporuka salonu je da nabave više boja.
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Sanja Srebrni (7 utisaka) - pre 3 godine
Japanski manikir je nesto fenomenalno, jako sam zadovoljna uslugom i sigurno cu opet doci kad budem u prilici.
Uslugu obavlja: Mira*
Mira Bronzani (13 utisaka) - pre 3 godine