Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.072 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je bilo odlično i vrlo sam zadovoljna ali mi je na kraju naplaćeno 3500 din umesto dogovorenih 3000. Htela sam ja da častim devojku koja mi je priuštila ceo tretman ali nisam uspela.
Uslugu obavlja: Milica
Marina (1 utisaka) - pre 3 godine
Gel lak koji je trebao biti ojacan ruber bazom mi je nabubrio i otpao posle nepune dve nedelje.
Najgori gel lak uradjen ikada
Katastrofa,za izbegavanje
Ankica Srebrni (2 utisaka) - pre 3 godine
Iskreno moze to mnogo bolje. Nokti nisu iseceni ravnomerno samo su elektricnom turpijom otklonjene zanoktice. Odlucila sam se za gel lak jer sam bila u zatvorenoj obuci koji je nekvalitetno nanesen i preko koze, a o neravnomernom gelu i da ne pricam.
Vedrana Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine