Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.000 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je bilo savršeno.
Uslugu obavlja: Marija Lončar
Nastasija Bronzani (2 utisaka) - pre 8 meseci
Jako mi je drago što sam našla salon kao što je ovaj, iako se nismo poznavali dugo , kozmetičarka Nataša i frizer Miloš ostali su zbog mene sat vremena duže, jer sam rano ujutru išla na put. Pedikir odličan, lak stoji, dolazim ponovo!
Mia Bronzani (5 utisaka) - pre 8 meseci
Ovo je bilo treće zakazivanje, prva 2 puta bila sam kod Manikirke 3 koja je odlična, sada sam zapala kod Manikirke 2 i nisam zadovoljna uopšte. Nokti su debeli, na jednoj ruci nokat na palcu nije dovoljno zapecen i već ima oštećenja. Rad je završen za manje od sat tako da nije ni čudo. Čini mi se da nisu ni dovoljno skinuti nokti od ranije. Tako da više ne zakazuje ovde.
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Nataša (1 utisaka) - pre 8 meseci