Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.065 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Fenomenalano uradjen pedikir, devojka odlično radi i veoma je prijatna, kao i ceo ambijent u salonu sve je divno i čisto.
Sandra (4 utisaka) - pre 3 godine
Sjajno uradjen manikir i gellak, prezadovoljana sam kompletnom uslugom.
Sandra (4 utisaka) - pre 3 godine
Zadovoljna uslugom i kvalitetom, zaposleni fini.
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Tamara (3 utisaka) - pre 3 godine