Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.004 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Perfektno!!! Preporuka! Tamara je predivna!
Gaga (1 utisaka) - pre 1 godinu
Došla sam na vreme na zakazan termin,cekala i niko se nije pojavio,užas...neko je odvojio vreme i uskladio obaveze,smatram da je devojka mogla makar otkazati(svakom se desi nešto neplanirano) a ne da se ni ne pojavi niti posalje neku povratnu informaciju?
Bojana Bronzani (5 utisaka) - pre 1 godinu
Hvala na kraljevskom tretmanu!
Izuzetno prijatan i udoban salon, čist, svedenih linija i boja. Ljubazna, nežna i stručna pedikirka!
Uživala sam! Za svaku pohvalu!
ljiljana Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu