Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.005 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako los rad, nokatna ploca neravna, duzina noktiju nejednaka. Zanoktice izmasakrirane, na sve to izlivena navodna rubber baza sa strana nokta i na svakom noktu mehurici. Usluga ocajna, ocena 0.
Gospodju nije bilo sramota da naplati svoj rad...
Ivana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Savrsenstvo
Prelepo uradjeni noktici
Svaka preporuka
Uslugu obavlja: Milica M.
Kristina Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Tokom pedikira mi je napravljena posekotina na prstu koja je satima nakon toga krvarila.
Aleksandra Zlatni (3 utisaka) - pre 1 godinu