Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.020 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Maja mi je mnogo lepo uradila korekciju i izlivala manikir. Došla sam sa mnogo lošem bivšem manikirom i potpuno me sredila. Dolazicu stalno kod nje :)
Uslugu obavlja: Maja Djordjevic
Miona (1 utisaka) - pre 1 godinu
Apsolutno sve savrseno!
Uslugu obavlja: Maja
Dragana Srebrni (10 utisaka) - pre 1 godinu
Sve pohvale za Milicu i Jelenu.
Skroz profesionalno rade svoj posao, jako cisto i pedantno.
Uslugu obavlja: Milica
Andjela (2 utisaka) - pre 1 godinu