Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.041 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Predivnooo.... Aleksandra me je ponovo za minut ubedila I napravila fenomenalne nokte
Uslugu obavlja: Aleksandra
Katarina Srebrni (3 utisaka) - pre 2 godine
sve pohvale za mariju
Sara Bronzani (7 utisaka) - pre 2 godine
Vrlo ne profesionalan tim.
Gel lak sam zakazala 20 dana unapred, jer imam malu bebu i pokusavam da se uskladim sa svim obavezama.
Sinoć u 20h sam trebala da imam tretman, ali me je kontaktirala vaša zaposlena i otkazala termin sa izgovorom da je radnica bolesna. Pazite, otkazana je usluga danas za danas, tačnije par sati pre zakazanog termina. Ne možete se osloniti na njih... Dala bih im minusnu ocenu... Neprofesionalizam - ozbiljna firma. Svaki ozbiljniji kozmetički salon ima svoju zamenu... Ne razumem, jel to znači da ako 5 radnika otvori bolovanje da će te zatvoriti salon? Sramota zaista.
Uslugu obavlja: Marina Grujić
Sanja Srebrni (3 utisaka) - pre 2 godine