Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 7.990 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Devojka koja mi je radila pedikir je preljubazna, prijatna, opustena, nasmejana, atmosfera je bila opustajuca a samom uslugom pedikira sam prezadovoljna! Sve pohvale! Druzicemo se opet
Uslugu obavlja: Marija
Nevena (1 utisaka) - pre 9 meseci
Sve preporuke
Uslugu obavlja: Jelena Stamatović
Irena Bronzani (9 utisaka) - pre 9 meseci
Na zalost, kvalitet usluge je jako opao. Nikad bolniji manikir, devojcica koja je radila nema osecaj sa turpijom, a lakiranje je takvo da sam pozelela da skinem lak cim sam dosla kuci.
Sara Bronzani (4 utisaka) - pre 9 meseci