Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.009 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Nemam reči, imala sam zakazan termin u 18.00 za ojačavanje noktiju, došla u salon gotovo 20minuta ranije da bi mi u salonu rekli kako mene nemaju na spisku, da je manikirka otišla kući i da je neko potvrdio termin greškom. Katastrofa, ogromno trošenje vremena i još sam ostala bez mogućnosti da nađrm termin u drugim salonima jer je sve puno! Salon ne preporučujem zbog njihove apsolutne neodgovornosti!
Milica (2 utisaka) - pre 1 godinu
Prezadovoljna sam uslugom, sve pohvale za Mariju.
Imala sam loše iskustvo sa Ruskim pedikirom u jednom salonu i zbog toga sam imala strah od istog, ali me je Marija uverila u suprotno. ❤️
Anita (1 utisaka) - pre 1 godinu
Dosla sam na vreme na termin, cekala 15 min. Devojka me je primila, odradila gel lak na brzinu, obzirom da je sledeca vec za pola sata. Pretanko namazano, za 2 dana se odvalilo. Reklamiracu, ovog puta nisam zadovoljna.
Uslugu obavlja: Manikirka 3
Srna (1 utisaka) - pre 1 godinu