Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 8.020 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sveee pohvale za Tinu
Andjela (4 utisaka) - pre 2 godine
Svaka pohvala za Izabelu! Izuzetno profesionalna, stručna, pažljiva. Poštuje klijente. Draga i topla osoba. Sve preporuke za sve tretmane koje Izabela radi - nema greške! Radila sam još par drugih tretmana kod nje ( gel lak, tretman lica, relax masažu, anticelulit masaže, obrve...) prezadovoljna sam. Ne menjam je! Još jednom svaka pohvala i preporuka.
Uslugu obavlja: Isabella
Nena (3 utisaka) - pre 2 godine
Prijatan ambijent, kao i zaposleni. Sve preporuke za Juliju.
Milica (1 utisaka) - pre 2 godine