Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.631 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prezadovoljna sam uslugom manikir+gel lak u salonu slatkiš. Notki izgledaju savrseno, uredno, nisu “debeli” skoro kao da je nanesen samo lak. Devojke su veoma ljubazne i atmosfera u salonu je super!
Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Jasna
Aleksandra Srebrni (2 utisaka) - pre 3 godine
Tamara je bila sjajna
Olivera (1 utisaka) - pre 3 godine
Divna Lisi!
Uslugu obavlja: Manikirka 3
Milica Srebrni (3 utisaka) - pre 3 godine