Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.664 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneIskreno sam htela da ostavim dobar utisak, ali moja kosa se, skoro cim sam izasla iz salona iskrivila - nikad mi se to pre nije desilo kada sam je fenirala. Pritom posle sam primetila i da kosa na nekim delovima nije ni isfenirana - samo je u talasu. Preskupo naplacena usluga za los rad.
Pritom ne znam kako se to moja kosa tacno klasifikuje u ekstra dugu da bi mi feniranje bilo po tome naplaceno. Jako bezveze.
edit: Pošto je komentarisano da mi je devojka ,,samo malo izvukla kosu da vidi kako je ošišano" i da nemam pravo da komentarišem, volela bih da naglasim da mi je to ,,malo" izvlačenje kose naplaćeno 1600 dinara (umesto 1200 samo za šišanje - naplaćeno je 2800). U širokom luku izbegavajte ovaj salon ukoliko ne želite da vas neko pravi debilom.
Uslugu obavlja: Maca
Irina Bronzani (3 utisaka) - pre 2 meseca
Sve preporuke za Tamaru!
Uslugu obavlja: Tamara FRIZER
Milica Bronzani (4 utisaka) - pre 2 meseca
Zakažete šišanje i pranje, naplate vam šišanje i feniranje. A pri tom vaa ne pitaju da li feniraju...sve pise u sistemu...
Devojka za kompjuterom proverava obzirom da u aplikaciji vidi sta je zakazivano a frizerka nalaže da se naplati feniranje....
Naravno, ja nisam problem htela da pravim, jos sam i neki od preparata uzela na preporuku frizerke, ali mislim da nije u redu da se ovakve stvari rade....odbija mušterije
Uslugu obavlja: Frizer 1
Marija (2 utisaka) - pre 2 meseca