Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.722 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneMoji nokti su savrseni zahvaljujuci Jovanki :)
Uslugu obavlja: Jovanka
Milena Bronzani (12 utisaka) - pre 7 meseci
Sve preporuke za salon HOB house of Beauty. Pohvale za Kristinu, devojku koja mi je radila manikir. Profesionalno, strpljivo, ljubazno. Radili manikir, gel lak sta god nećete se pokajati, imacete divne nokte po želji. Rado se vraćam ovom mestu i divnoj Kristini.
Uslugu obavlja: Kristina
Lela (1 utisaka) - pre 7 meseci
Nakon termina me svaka zanoktica peče i krvari na više mesta. Nijedan nokat ne izgleda kako treba, predebeli su, preširoki, stvarno ružno izgledaju.
I sve to za sat i po vremena i 2300 dinara. Sramota. Ne želim više da dolazim ovde.
Uslugu obavlja: Manikirka 1
Katarina Bronzani (1 utisaka) - pre 7 meseci