Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.855 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneZa svaku pohvalu i preporuku.
Posebno sam zadovoljna sa predivnim manikirom i gel lakom,hvala puno divnoj Ivi i na profesionalnosti ali i na ljubaznosti. Najiskrenije,nikad nisam imala lepše nokte.
Hvala puno dragoj Ivi ali i ostalim devojkama iz Beauty Salona 21❤️❤️❤️!
Stanislava Srebrni (18 utisaka) - pre 1 godinu
Salon je za svaku preporuku , od devojke na pultu koja vas ljubazno doceka , do perfektne usluge . Dok sam uzivala u šoljici kafe Vanja mi je odradila savršen pedikir . Svakako mesto na koje pozelite da se vratite ☺️
Uslugu obavlja: Vanja
ena Srebrni (13 utisaka) - pre 1 godinu
Usluga mi je otkazana baš kada sam stigla u salon. Imali su nekih problema sa vodom, pa nisu mogli da me prime.
Razumem da postoji viša sila i da nisu imali uticaja na ovo, tako da mi je taj deo u redu.
Ali kritika je usmerena ka tome što su mi govorili da će možda moći da me prime. Poslednje što su mi rekli je da možda mogu u 19h da me uglave i da će mi javiti. Vrtela sam se po Bigu, očekivajući poziv. Čak sam ih zamolila da mi samo jave, čak i ako ne mogu da me prime, ali nisu to uradili. Pošto nije bilo poziva, otišla sam iz tržnog centra.
Ne mislim da je takav potez kulturan, ali dobro. Višu silu stvarno razumem, ali ne i deo koji sam spomenula. :)
Uslugu obavlja: Frizer 1
Andjela Srebrni (4 utisaka) - pre 1 godinu