Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.720 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneNakon termina me svaka zanoktica peče i krvari na više mesta. Nijedan nokat ne izgleda kako treba, predebeli su, preširoki, stvarno ružno izgledaju.
I sve to za sat i po vremena i 2300 dinara. Sramota. Ne želim više da dolazim ovde.
Uslugu obavlja: Manikirka 1
Katarina Bronzani (1 utisaka) - pre 7 meseci
Divna devojka, sve top
Đurđa (4 utisaka) - pre 7 meseci
Ljubazna i fina devojka, sve superrr
Uslugu obavlja: Maja
Đurđa (4 utisaka) - pre 7 meseci