Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.833 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneSve pohvale
Uslugu obavlja: Nataša
Tamara (2 utisaka) - pre 9 meseci
Nokti su ocajno uradjeni.
-Gel je nane u pretankom sloju pa se nokti savijaju. -Nije ravnomerno nanet gellak tj iznivelsan pa se vide tragovi
-Devojka nije obrisala nokte nakon dodatnog turpijanja a pre nanosenja gela pa je ostala prasina koja se vidi ispod gela.
-Jedan nokat je pukao drugi dan nakon "korekcije" a na dva nokta se odlepio deo gela vec treceg dana.
-Ivice nokta ka zanokticama nisu lepo odradjene tj gel nije lepo oivicen pa izgleda kao da se razlio
Ovaj "rad" ne vredi ni 500 din, za zaobilazenje
Uslugu obavlja: Daca Kozmeticarka
Marijana (1 utisaka) - pre 9 meseci
Novootvoren salon u blizini Šumarskog fakulteta. Odlično feniranje, prijatna frizerka. Sve preporuke!
Uslugu obavlja: Ivana
Jelena Bronzani (2 utisaka) - pre 9 meseci