Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.779 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneRedovno dolazim vec godinu dana. Prezadovoljna sam, devojke su jako ljubazne a atmosfera u salonu prijatna. Posebno bih pohvalila Saru, Mariju i Irinu
Uslugu obavlja: Irina
Emilija Srebrni (1 utisaka) - pre 9 meseci
Veoma sam zadovoljna i sigurno se opet vidimo.
Devojka je pedantna i uredna, a salon izuzetno cist. ❤️
Uslugu obavlja: Tijana
Katarina (1 utisaka) - pre 9 meseci
Htela sam futurističke nokte moderne i kao sa slike koju sam pokazala, po najnovijoj tehnici, a dobila sam neke smešne noktiće, ono kao da sam sama mazala kod kuće. Za 3.500 rsd. očekivala sam mnogo više, u svakom smislu. Devojka koja je radila nokte bila je vidno nervozna i žurila je, razvalila mi je zanoktice, sa obrazloženjem da su jako suve, 4 prsta su mi prokrvarila, nisam smela da pokazem nezadovoljstvo, da ne ispadne još i gore. .. Rekla je da ne crta po noktima, ali da će da proba nešto, vezbala se na mom noktiu i naplaćeno mi je i to, dodatnih 300 din. Ne preporučujem ovaj salon. Upravo mi se polomio jedan nokat DVA NOKTA SU MI OTPALA U ROKU OD 48H. TRAŽIM KOREKCIJU ISTIH ILI MOJ NOVAC NAZAD, NIKO SE NE JAVLJA NA FON, A FISKALNI RAČUN MI NISU DALI TAKO SADA RAZMIŠLJAM O TRŽIŠNOJ INSPEKCIJI
Maja (1 utisaka) - pre 9 meseci