Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 28.866 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte salonedivna devojka, profesionalna, pedantna, ljubazna, odlicno radi, sve pohvale!
Ulriche (2 utisaka) - pre 1 godinu
Tretman ne vredi 5000 dinara . Sundjeri koji se koriste za lice su korisceni ko zna koliko puta jer se oseca miris budji dok se cisti lice . Lice mi je juce bilo pod upalom malo i mislila sam kad se povuce da ce biti ispod cistije . Ali lice nije uopste ocisceno, razlog zakazivanja termina nije uklonjen , cedjenje traje svega par minuta . Nista sto je trebalo da ocisti nije ocistila . Tretman se zastoji od nanosenja i skidanja maski 99 % vremena provedenog u salonu . Jovana je okej devojka ali usluga i tretman shodno godinama iskustva kao kozmeticara jako jako jako losi ! Koristi jako losu i najjeftiniju kozmetiku . Sto se mene licno tice meni za nauk da se raspitam o svemu pre narednog zakazivanja jer sam vodeci se prethodnim iskustvima , jer na tretmane idem 15 godina , ocekivala KVALITET i PROFESIONALNOST koji ovde necete dobiti , tacnije ni priblizno kvalitetu. Za ovoliko losu uslugu novac treba vratiti jer je stvarno sramota sta naplacuje . Svako od nas radi da bi zaradjivao i ziveo od svoje plate ali ne na racun unistavanja drugih ljudi pogotovo klijenata i na samu njihovu stetu .
Uslugu obavlja: Jovana kozmetičar
Jelena (1 utisaka) - pre 1 godinu
Moje iskustvo je blago rečeno negativno.Sama usluga je korektna,ali osoblje bi moglo da poradi na pristupu i načinu razgovora sa klijentima.U svakom slučaju,zaobiđite.
Uslugu obavlja: Ergin
Sanja (1 utisaka) - pre 1 godinu