Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 297 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Imala sam estetski pedikir i sve je prošlo izvanredno! Odlična cena, ambijent topao i prijatan. Usluga je fenomenalna. Svima bih preporučila!
Uslugu obavlja: Anja
Jelisaveta Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine
Kvalitetno odradjeno kao i uvek, za svaku preporuku.
Daniela Srebrni (12 utisaka) - pre 3 godine
Prezadovoljna. Nikad na bolji pedikir nisam bila. Svaka čast,Milice
Uslugu obavlja: Mirjana
Maja (1 utisaka) - pre 3 godine