Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 297 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prvi put nakon decenije menjam manikira, i moram priznati da sam prijatno iznenadjena i odusevljena, sve pohvale. Hvala puno Andjeli i vidimo se za nesto manje od mesec dana
Uslugu obavlja: Anđela
Irena (1 utisaka) - pre 2 godine
Utisak uglavnom los. Od rada pristupa musterijama,higijene... Treba zaobici.
Uslugu obavlja: Danijela
Ivana (1 utisaka) - pre 2 godine
Kvalitetno odradjeno, preporucujem salon.
Uslugu obavlja: Miljana
Daniela Srebrni (12 utisaka) - pre 2 godine