Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 370 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Cenovnik Plavi Anđeozakazala akril, a to ne nude/nemaju materijal, samo gel i nisu me obavestili...gel sam mogla i u svom delu grada, bez da platim taxi 1000din do Vozdovca u jednom pravcu....isto bilo i za depilaciju obrva secernom pastom, kozmeticarka to ne radi, pa je morala pincetom...sramota!
Sanela Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Prezadovoljna uslugom kao i zaista prijatnom razgovoru sa Katarinom. Sigurno se vidimo ponovo
Aleksandra (3 utisaka) - pre 2 godine
Moji utisci sa salonima Plavi Andjeli je strašno loš. Loše odradjena depilacija šećernom pastom kod radnice Anči. Ne znam samo na koji način dobijate ove ocene. Možda su ostale usluge "dobre" ali moj utisak je jako loš i mislim da više nikada neću tamo otići. Moja preporuka je:" treba ih izbegavati"!
Snežana Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine