Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 139 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Cenovnik So Beauty CentarPredivno i precizno mi je uradjen manikir (gel lak). Mnogo vode racuna o higijeni (sav pribor je jednokratan ) i nezi ruku.
Na stranu i odlicno odradjen posao, devojke koje rade su jako prijatne i ljubazne.
Toliko mi se svidelo da sam kupila i gift card za sestru za poklon.
Uslugu obavlja: Ivana Botić
Aleksandra (1 utisaka) - pre 6 meseci
Uvek predivno iskustvo, iz salona izadjem nasmejana i pozitivna. Hvala!
Uslugu obavlja: Ivana Botić
Maja Bronzani (11 utisaka) - pre 6 meseci
Prezadovoljna, kao i uvek ❤️
Uslugu obavlja: Jadranka Maletin
Milana Bronzani (11 utisaka) - pre 6 meseci