Higijenski tretman lica
Spago, Beograd


Higijenski tretman lica - Spago, Beograd Tretman lica Lice Tretman lica, Beograd, Centar, Stari grad, Dorćol

Zakažite uslugu (4.300 RSD)


Klasican tretman ciscenja lica komedorkspresijom. Slika pre i odmah nakon tretmana.

Higijenski tretman lica

Tretman ciscenja akni, komedona,milija manuelnom ekstrakcijom. Namenjem svim tipovima koze i uzrastima 14+
Cesto je uvod za druge tretmane .

pre 1 godinu

#beograd #saloni-lice-i-sminkanje #tretman-lica #spago


Kozmetički salon Spago

Dubrovačka 15, lokal br. 5
11000 Beograd

Cenovnik Spago Zakažite Lice Zakažite Tretman lica Tretman lica u Beogradu Saloni u Beogradu Tretman lica u blizini Centar, Stari grad, Dorćol Lice u blizini Centar, Stari grad, Dorćol Saloni Centar, Stari grad, Dorćol

Iskustva drugih korisnika

  • Fantastično 10
    Besprekorno. Stručno.Bravo Sanja!!
    Za svaku preporuku!
  • Fantastično 10
    Salon je za svaku preporuku. Čisto, mirno i opuštajuće. Sanja je divna i profesionalna.
  • Fantastično 10
    Sanja je jako strucna i prijatna. Bila sam na dosta tretmana, niko mi nije ovako lepo objasnio sve sto me je zanimalo o mom tipu koze i kako da je negujem. Tretman je odradila besprekorno. Tople preporuke

Slične slike

Spago #beograd Tretman lica Higijenski tretman lica
Spago #beograd Tretman lica Higijenski tretman lica
Spago #beograd Tretman lica RMP-Renaissance mesopeel
Spago #beograd Tretman lica Antikuperozna mezoterapija Neinvazivna mezoterapija za uklanjanje kapila
Spago #beograd Tretman lica Antikuperozna mezoterapija Uklanjanje kapilara na telu neinvazivnom mezo
Spago #beograd Tretman lica RMP-Renaissance mesopeel Rezultat nakon prvog tretmana
Spago #beograd Tretman lica RMP-Renaissance mesopeel Rmp rezultat nakon prvog tretmana.
Radi se u s
Spago #beograd Tretman lica AMP - Acne delete mesopeel tretman Amp rezultat nakon prvog tretmana. Ra
Spago #beograd Tretman lica AMP - Acne delete mesopeel tretman Rezultat nakon prvog tretmana
Spago #beograd Tretman lica Peptidni lifting tretman lica Rezultat nakon jednog tretmana
Spago #beograd Tretman lica Peptidni lifting tretman lica Rezultat nakon jednog tretmana peptidnog l
Sandra estetik studio #beograd Tretman lica Higijenski tretman lica Hvala Vam na ukazanom poverenju
Evels Beauty #nis Tretman lica Enzimski piling + ultrazvučna špatula
Evels Beauty #nis Tretman lica Hidradermoabrazija
Zen Club #beograd Tretman lica Deep Clean > Higijenski tretman + Hydrafacial + UV špatula Izvanreda
Četiri Gold - Zemun polje #beograd Tretman lica Tretman lica ultrazvučnom špatulom
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Summer GLOW SKIN
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Summer GLOW SKIN
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Summer GLOW SKIN
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Summer GLOW SKIN
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Higijenski tretman lica sa ultrazvukom
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Higijenski tretman lica
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Higijenski tretman lica
Oladoria Rituals #novisad Tretman lica Higijenski tretman lica + OxyFusion tretman kiseonikom
Lola esthetic center #beograd Tretman lica Lift Summum - manuelni tretman za lifting lica
Lola esthetic center #beograd Tretman lica Lift Summum - manuelni tretman za lifting lica
Doré #beograd Tretman lica Hydra Balance tretman lica
Doré #beograd Tretman lica Doré Signature Skin Reset tretman
Doré #beograd Tretman lica Genesis Regeneration tretman - lice
Doré #beograd Tretman lica Genesis Better Age tretman - lice
Doré #beograd Tretman lica Genesis Hydra Veil tretman - lice
Doré #beograd Tretman lica Guinot Hydralift tretman
Doré #beograd Tretman lica Guinot Hydradermie tretman
Esthetique Privé #beograd Tretman lica Klasican tretman lica + radiotalasni lifting
Esthetique Privé #beograd Tretman lica HydraClean Facial -(Hydrafacial+mehaničko čišćenje lica)
Sandra estetik studio #beograd Tretman lica Mezoporacija lica + NAD+ Hvala na ukazanom poverenju!
Spago #beograd Trepavice Lash lift
Spago #beograd Trepavice Lash lift + farbanje trepavica
Spago #beograd Masaža lica Masaža lica i dekoltea
Spago #beograd Obrve Korekcija obrva voskom / pincetom + farbanje obrva Oblikovanje obrva i farbanje

Još sličnih slika

#beograd #saloni-lice-i-sminkanje #tretman-lica #spago