Veoma sam zadovoljna. Jedino je tacnost termina mali problem, jer se malo prolongiralo, ali nije bilo strasno. Radilo se o terminu u subotu, kada je guzva velika, tako da je bilo racunati sa time.
Uslugu obavlja: Radmila
Andjelka (1 utisaka) - pre 2 dana