Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 322 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sjajno iskustvo, kosa je posle top care tretmana prelepa, mekana, ma sjajno, sve pohvale!
Ivana Zlatni (9 utisaka) - pre 3 godine
Profesionalna usluga, dobijate odličnu uslugu sa svim pratećim savetima i preporukama, ako zakažete termin u ovom salonu znajte da je vaša kosa u sigurnim rukama.
Uslugu obavlja: Dragana
Milica Bronzani (7 utisaka) - pre 3 godine
Momci su pregotivni i pozitivno ludi? Sve preporuke, svaki korak detaljan i na kraju savrsena frizura.❤️❤️❤️
Milica (1 utisaka) - pre 3 godine