Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 322 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale za ovaj salon i za Gocu, koja je izuzetno usluzna i ljubazna. Prvi put sam ovde bila i jako sam zadovoljna, a moja izmucena kosa je sada prelepa.
Tijana (4 utisaka) - pre 8 godina
Profesionalnost 0.
Milena (8 utisaka) - pre 9 godina
Bas profesionalno rade. Salon je prelep, cist i uredan, uredjen po svetskim standardima. Osoblje je prijatno a vlasnica je super osoba :-) cene pristupacne. Moja preporuka za Grey 2
Sandra (10 utisaka) - pre 9 godina