Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 322 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zakazala sam tretman kose za srednju dužinu a kada je trebalo da se naplati Računali su kao dugačka kosa tako da u tom smislu nisam zadovoljna. Da nisam pitala zbog čega je skuplje a kosa mi je isrednje dužine, onda su one rekle ipak da nije duga kosa nego je srednja. Pritom feniranje se dodatno naplaćuje a nisam ni rekla da hoću feniranje već su mi na kraju samo naplatili. Malo je to neodgovorno
Uslugu obavlja: Frizer 2
Zorana (1 utisaka) - pre 6 meseci
Profesionalnost,super sam isfenirana,ljubazna Danijela.Devojka koja pere kosu me je izmasirala tako da je glava,koja me je bolela celo jutro,odmah prestala da me boli?Hvala puno!
Jelena Srebrni (11 utisaka) - pre 6 meseci
Divno iskustvo za preporuku svakoj ženi. Ljubazna, profesionalna, nenametljiva devojka koja čini sve da maksimalno uživate kod nje na tretmanu uz to kosa dobija baš ono što joj treba.
Uslugu obavlja: Miona
Maja Bronzani (9 utisaka) - pre 6 meseci