Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 262 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prelepo urađen balayage, osoblje veoma ljubazno.
Ivana Bronzani (5 utisaka) - pre 4 godine
Sve preporuke za salon, stručni, ljubazni, prezadovoljna sam uslugom. Da može dala bih veću ocenu!
Aleksandra (1 utisaka) - pre 4 godine
Radila dam balejaz kod Ruzice i jako sam zadovoljna. Njen pristup je profesionalan. Pazljivo je saslusala moju zamisao i dala je svoje misljenje sta moze ona da uradi. Mnogo ce se potruditi da postigne dogovoreno. Uz sve to atmosfera je odlicna.
Svaka preporuka!
Uslugu obavlja: Silvija
Snjezana (2 utisaka) - pre 4 godine