Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 736 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale
Uslugu obavlja: Nenad
Miloš (3 utisaka) - pre 3 godine
Jako ljubazno osoblje , devojke su divne! Zaista sve preporuke!
Katarina Bronzani (8 utisaka) - pre 3 godine
Nakon što su pozvali sat vremena pre termina da isti pomere kad njima odgovara, kada sam došao na pomeren termin dočekalo me je krajnje neprofesionalno i neukusno ponašanje jedne od radnica. Trajanje šišanja je trajalo duplo kraće nego što mi je rečeno, a frizura je bila očajna. Bilo je vidljivih prelaza i mesta koja nisu dobro obrađena mašinicom. Radnica je bila drska i apsolutno neupućena u svoj posao i način na koji zakazivanje ovim putem funkcioniše.
Nikola (1 utisaka) - pre 3 godine